Kontakt z nami:tel: , fax:

airberlin powiększa flotę dalekiego zasięgu

airberlin powiększa flotę dalekiego zasięgu

Linie airberlin, które w sezonie letnim będą operować na największej dotąd siatce połączeń dalekiego zasięgu do USA, powiększą swoją flotę o trzy wyleasingowane samoloty A330-200. Nowe samoloty powiększą oferowaną pojemność na połączeniach dalekiego zasięgu o blisko 1000 miejsc. Nowe samoloty dołączą do obecnej floty 14 Airbusów A330. Pierwszy wyleasingowany samolot A330 airberlin otrzyma w lutym, kolejne dwa przed końcem kwietnia br.
Leasingowane samoloty będą skonfigurowane w układzie dwuklasowym, z 19 miejscami w klasie biznes i 271 fotelami w klasie ekonomicznej.
Każdy samolot będzie wyposażony w 46 foteli XL dających dodatkowe 20% powierzchni siedzącej dla większej wygody pasażera. Do obsługi nowych samolotów airberlin przeszkoliły już ponad 70 swoich pilotów i 260 członków załóg pokładowych.
W nadchodzącym sezonie letnim airberlin będą oferowały z Niemiec 84 bezpośrednie loty do ośmiu destynacji w USA. Przewoźnik uruchomi nowe połączenie do Orlando, oferując ponad to rejsy do Nowego Jorku (JFK), Bostonu, Miami, Fort Myers, Chicago, Los Angeles i San Francisco.
Dwie destynacje do Kalifornii - San Francisco i Los Angeles będą oferowane z berlińskiego lotniska Tegel od maja br. trzy lub cztery razy w tygodniu.
Bezpośednie loty z Berlina Tegel do Miami będą po raz pierwszy oferowane przez cały rok, trzy do pięciu razy tygodniowo od połowy kwietnia.
airberlin będzie oferował również długodystansowe trasy do Cancun, Varadero, Hawany, Punta Cany i Puerto Plata. Jak zapewnia niemiecki przewoźnik wszystkie loty dalekiego zasięgu dostępne będą w dogodnym dla pasażerów czasie dla dalszych połączeń tranzytowych do/z portów europejskich i krajowych w Niemczech.


Powrót