Kontakt z nami:tel: , fax:

Aeroflot wznowił rejsy z Moskwy do Genewy

Aeroflot wznowił rejsy z Moskwy do Genewy

Linie lotnicze Aeroflot poinformowały w oficjalnym komunikacie o wznowieniu lotów z Moskwy do Genewy. Rejsy są już realizowane od 15 sierpnia. Stolicę Rosji oraz jeden z głównych ośrodków Szwajcarii połączył jeden lot w tygodniu, a konkretnie w soboty.
Wylot z portu Szeremietiewo zaplanowano na godz. 13:50. Przylot do Genewy spodziewany jest na godz. 16:40. Rejs powrotny wyruszy o godz. 18:25. Lądowanie w stolicy Rosji zaplanowano na godz. 23:00.
Aeroflot zastrzegł w komunikacie, że częstotliwość lotów może ulec zmianie wraz z łagodzeniem restrykcji w międzynarodowym ruchu lotniczym. Pasażerowie są proszeni o o powstrzymanie się od niepilnych telefonów do centrum kontaktowego w sprawach związanych z odwołaniem lotów. Planując podróż na trasie do Genewy, należy dokładnie zapoznać się z informacjami o obowiązujących przepisach wizowych i ograniczeniach wjazdu do Szwajcarii.
Narodowy przewoźnik powietrzy Rosji skoncentruje się w najbliższych latach na rozwoju rejsów długodystansowych. Prezes Witalij Saweliew pragnie uczynić z Aeroflotu jedną z dziesięciu najlepszych linii lotniczych na świecie. Wysoko postawiony cel ma zostać osiągnięty do 2028 roku.


Powrót