Kontakt z nami:tel: , fax:

Aeroflot Bonus: przedłużenie statusów o jeden rok

Aeroflot Bonus: przedłużenie statusów o jeden rok

Aeroflot Bonus przedłuża status o jeden rok  dla członków o statusie Platynowy Złoty i Srebrny.
Aeroflot przedłużył status elitarnego poziomu dla członków swojego programu lojalnościowego Aeroflot Bonus do końca lutego 2022 r. Decyzja ma na celu nagradzanie lojalności pasażerów często podróżujących Aeroflot, którzy są zmuszeni ograniczać podróż w obecnej sytuacji i dlatego gromadzą mniej mil premiowych Aeroflot.
„Bardzo cenimy sobie naszych lojalnych klientów i doceniamy ich zaufanie i wybór Aeroflot. Obecna sytuacja, na którą nie mamy wpływu, zakłóca plany podróży i uniemożliwia wielu pasażerom gromadzenie mil. Mając to na uwadze, postanowiliśmy zrobić prezent, zwiększając status elitarny członków Bonusu Aeroflot na cały 2021 r. ”- powiedziała rzeczniczka Aeroflotu Julia Spivakova.
Poziom Platinum zostanie przedłużony do końca 2021 r. Dla obecnych klientów Platinum, a także członków, których status obniżył się do Złotego 1 marca 2020 r. W wyniku wyników z 2019 r. Klienci, którzy mają status Złotego i Srebrnego wygasają 28 lutego 2021 r.  mogą się cieszyć przedłużeniem swojego statusu na ten sam okres.
Aeroflot Bonus to jeden z największych programów lojalnościowych w Rosji i regionie WNP. Obecnie w programie uczestniczy ponad 9 milionów uczestników. Członkowie otrzymują mile za przelot Aeroflot, jego spółek zależnych Rossija i Aurora, a także linii lotniczych sojuszu SkyTeam. Uczestnicy zbierają mile, kupując produkty i usługi od partnerów programu bonusowego Aeroflot. Mile można wykorzystać do zakupu biletów, płacenia za ulepszenia w klasie usług lub otrzymywania licznych ofert premium od partnerów programu.


Powrót