Kontakt z nami:tel: , fax:

AEROFLOT|stopniowe przenosiny do nowego terminala

AEROFLOT|stopniowe przenosiny do nowego terminala

Aeroflot rozpoczął stopniowe uruchamianie lotów międzynarodowych z nowego terminalu C na lotnisku Szeremietiewo w Moskwie.

Atuty podróży z Aeroflot :

- nowoczesny Terminal C na lotnisku SVO, zintegrowany z krajowym terminalem B.

- uruchomienie nowego - trzeciego pasa startowego na lotnisku SVO.

- oferta 149 połączeń do 53 krajów  flotą 249 samolotów ( o średnim wieku 4,9 lat)

- członkostwo w globalnym sojuszu SkyTeam, status 4* linii lotniczej Sky Trax

Do połowy czerwca Aeroflot planuje przenieść większość lotów na Terminal C, a od października 268 lotów międzynarodowych Aeroflotu będzie codziennie obsługiwane w nowym terminalu, jedna z trzech dziennych (wieczorna ) rotacja - SU2002/3 - Aeroflotu na trasie z Warszawy do Moskwy jest obsługiwana właśnie z terminala C.

Terminale BC (Szeremietiewo 1) są połączone podziemnym tunelem pod pasami startowymi z Terminalami DEF (Szeremietiewo 2) przejazd automatyczną kolejka kursująca co 4 minuty.

Terminal C oferuje klientom Aeroflotu wiele usług, które obejmują cztery poczekalnie biznesowe, salonik dla VIP-ów, a także miejsca do spania i rekreacji. Saloniki biznesowe są wyposażone w pokoje dla palących. Wszyscy podróżni mogą już korzystać z obszernych salonów wejściowych Malewicza i Szagala, a do końca 2020 roku zostaną otwarte jeszcze dwa salony - Lisicki i MasterCard.

Terminal C może pomieścić 20 mln pasażerów rocznie.  Aby zapewnić efektywną komunikację, w terminalu znajdują się 84 stanowiska odprawy, z czego 62 znajdują się w ogólnej hali odlotów, 4 w strefie celnej, a 18 w strefie transferowej. Terminal jest wyposażony w 20 rękawów samolotowych, w tym jeden do obsługi A380.

 


Powrót