Kontakt z nami:tel: , fax:

Finnair Plus - program lojalnościowy

Finnair Plus - program lojalnościowy

Członkowie programu Finnair Plus otrzymują punkty za każdy lot liniami Finnair lub liniami należącymi do sojuszu oneworld, a także za zakup produktów i usług świadczonych przez firmy należące do rozległej sieci partnerów Finnair.

Posiadacze kart Finnair Plus Silver, Gold i Platinum mają mnóstwo przywilejów, jak więcej bagażu, priorytetowa odprawa bagażowa i bezpieczeństwa, dostęp do poczekalni biznesowych, możliwość rezerwowania konkretnego miejsca z rabatem albo bezpłatnie i inne.
Wszyscy posiadacze kart Finnair Plus mogą wykorzystać punkty na wiele sposobów. Można korzystać z punktów programu Finnair Plus, aby zapłacić za dodatkowe usługi związane z lotami Finnair.

Można wybrać miejsce, zamówić z wyprzedzeniem pyszny posiłek lub zapłacić za nadbagaż albo dostęp do poczekalni biznesowej Finnair.
Na upgrade do klasy biznes na trasie Warszawa Helsinki Singapur (albo Hongkong) Helsinki Warszawa w jedną stronę trzeba mieć 60.000 punktów Finnair Plus. Żeby zbierać tyle punktów na podniesienie klasy podróżnej na tej trasie wystarczy polecieć do Hongkongu 2 razy z biletem klasy biznes albo 4 razy z biletem klasy ekonomicznej. Będąc członkiem programu Finnair Plus i kupując tańsze bilety w klasie ekonomicznej warto zwrócić uwagę na typ biletu.  Korzystając z taryf typu VALUE posiadacz karty Finnair Plus uzyska dwa razy tyle punktów ile kupując bilety w taryfach typu BASIC, a różnica w cenie między taryfami VALUE i BASIC w ramach jednej klasy rezerwacyjnej do Azji - tylko PLN150.

Posiadacze kart Finnair Plus mają dostęp do sklepu Finnair Plus Shop, gdzie oferują przeróżne produkty od akcesoriów domowych do urządzeń elektronicznych.  Płatność można dokonać za punkty albo częściowo za punkty.
Przyłączyć do programu FINNAIR PLUS można wypełniając formularz na stronie Finnair lub kontaktując się opiekunem Weco-Travel.


Powrót