Kontakt z nami:tel: , fax:

100 LAT KLM – Świętujmy przyszłość!

100 LAT KLM – Świętujmy przyszłość!
 KLM świętuje swoje 100 urodziny – jest  pierwszą linią lotniczą, która osiągnęła taki wiek, funkcjonując od momentu założenia z tą samą nazwą!
Wszędzie tam, gdzie zaprowadzi Cię Twój biznes
Albert Plesman, pierwszy dyrektor generalny KLM, tak opisał swoje marzenie: “powietrzny ocean połączy wszystkich ludzi” – i dzisiaj KLM jest dumny z tego, że łączy ludzi i firmy od 1919. Przez 100 lat KLM tworzył jedną z najbardziej ulubionych światowych marek, łącząc ludzi ze światem – gdziekolwiek prowadziły ich marzenia i potrzeby.
Jako pionier i prawdziwy przywódca rynku, KLM był jednym z założycieli pierwszego aliansu lotniczego (KLM – Northwest Airlines) oraz wprowadził do branży lotniczej alternatywne paliwo lotnicze (biopaliwo). KLM jest również znany ze swojej typowej holenderskiej gościnności, opiekuńczego i przedsiębiorczego ducha, który zawsze był ceniony przez jego klientów.
KLM kształtuje przyszłość lotnictwa
Patrząc w przyszłość, KLM jest gotowy na identyfikację nowych szans, podjęcie wyzwań, współpracę z partnerami oraz wykorzystanie nowych technologii – wszystko po to, aby zapewnić swoim klientom najlepsze możliwe przeżycia. A jeśli mowa o zrównoważonym rozwoju, KLM wie, że nie wolno być biernym i skupia swoją uwagę na innowacyjnych rozwiązaniach redukcji CO2. Ostatnia inicjatywa KLM ’Fly Responsibly’, ustala nowe standardy dla lotnictwa przyszłości.

„Świętujemy przyszłość”
KLM jest gotowy do podróży z Państwem przez kolejne 100 lat. Dziękują  serdecznie wszystkim tym, którzy byli częścią tej niesamowitej podróży KLM i którzy sprawili, że te niezwykłe urodziny stały się możliwe.
 

Powrót