Kontakt z nami:tel: , fax:

✈NOWE WAKACYJNE KIERUNKI W OFERCIE LOT-U ✈

✈NOWE WAKACYJNE KIERUNKI W OFERCIE LOT-U  ✈

Słoneczna Rijeka w Chorwacji i Tirana w Albanii wzbogacą  

ofertę wakacyjnych kierunków LOT-u. 

7 czerwca 2020 polski przewoźnik po raz pierwszy wystartuje z Warszawy do położonej nad

północnym Adriatykiem Rijeki.

Z kolei do stolicy Albanii - Tirany LOT poleci 13 czerwca 2020.

 

Bilety są już dostępne w sprzedaży !!!

W sezonie letnim polski przewoźnik powróci też do portów na Bałkanach - do Splitu, Zadaru, Warny i na grecką wyspę Korfu. Połączenia będą realizowane sezonowo raz w tygodniu od czerwca do września 2020 roku. 
W sumie w szczycie sezonu LOT będzie wykonywał połączenia do pięciu miast w Chorwacji: do Splitu, Zadaru, Rijeki, Dubrownika (z Warszawy i Krakowa) i do Zagrzebia.

LOT sukcesywnie zwiększa swoją obecność na Bałkanach, które w ciągu ostatnich lat stały się popularnym kierunkiem podróży pośród rosnącej liczby turystów z Europy. Latem LOT będzie obsługiwał już 20 tras do tego regionu z Warszawy, Krakowa i Budapesztu – oprócz sezonowych połączeń do Tirany, Warny, chorwackich portów i na Korfu, pasażerowie mogą wybierać spośród wielu innych miast, takich jak Skopje, Podgorica, Belgrad, Sofia, Bukareszt, Kluż Napoka i Lubljana.

Rejsy do chorwackich kurortów Rijeki, Splitu i Zadaru wykonają nowoczesne Embraery, natomiast do Tirany pasażerowie polecą na pokładach Boeingów 737-800 LOT-u. Na rejsach wykonywanych sezonowo dostępny jest standard LOT Economy Class. 


Powrót