Nowe wakacyjne kierunki w letniej siatce na sezon ’21

W połowie listopada w rozkładzie LOT-u pojawiło się pierwsze 20 tras wakacyjnych, oferowanych przez PLL LOT od czerwca do września 2021.

W połowie listopada w rozkładzie LOT-u pojawiło się pierwsze 20 tras wakacyjnych, oferowanych przez PLL LOT od czerwca do września 2021. Siatka objęła między innymi kierunki znane z tegorocznej akcji „LOTnaWakacje”, takie jak Majorka, Santorini, Rodos, Zakynthos, Malta, Ateny, Burgas, Saloniki, Tirana, Warna, Barcelona, Wenecja, Korfu, Larnaka, Nicea, Split, Dubrownik czy Zadar. Nowością są rejsy na wyspę Mykonos w Grecji i do Palermo na Sycylii.

Teraz wakacyjny rozkład lotów uzupełniła Ibiza na Balearach i włoska Kalabria, a także połączenia do Olbii, Ochrydy, Heraklionu i Kalamaty. Łącznie letnia oferta LOT-u obejmuje już 30 kierunków, dostępnych z Warszawy, Katowic i Poznania. Duże wyprzedzenie czasowe to dla wielu podróżnych możliwość wygodnego zaplanowania tegorocznych wakacji.

Docelowy kształt siatki LOT-u na sezon letni będzie uzależniony od bieżącej sytuacji epidemicznej na świecie. Pll Lot informuje,iż pracujemą nad dalszym rozszerzaniem oferty rejsów wakacyjnych na sezon ’21, a szczegóły będą przekazywane na bieżąco.

LOT PRZEDŁUŻA BEZPŁATNĄ ZMIANĘ REZERWACJI DO 31 MARCA 2021 ROKU

Linia lotnicza nie ma wpływu na rozwój sytuacji epidemicznej, ale przewoźnik zapewnia klientów – pasażerów LOT-u, że rozumie ich rozterki i wspiera decyzje związane ze zmianą planu podróży, systematycznie wprowadzając kolejne udogodnienia. Dzisiaj informujemy Państwa, że linie wydłużają możliwość wielokrotnej zmiany planu podróży bez dodatkowych opłat. Przedłużona oferta obejmuje bilety na wszystkie połączenia LOT-u zakupione od 10 września 2020 roku do 31 marca 2021 roku. Ewentualne dopłaty wiążą się wyłącznie z różnicą w cenach biletów w przypadku braku dostępności taryfy, w której dokonano oryginalnej rezerwacji. Liczba zmian w ramach opublikowanego rozkładu nie jest limitowana. Bezpłatna zmiana rezerwacji oznacza większe bezpieczeństwo i możliwość elastycznego zarządzania planem podróży, które już wcześniej zostało podkreślone przez przewoźnika m.in. wprowadzeniem taryfy FLEX PLUS, czy wydłużeniem ważności wszystkich voucherów do 24 miesięcy.