Latem 2021 Brussels Airlines wystartują w 78 miejsc

Linia Brussels Airlines także przygotowuje się do lata.

Linia Brussels Airlines także przygotowuje się do lata. Ponownie zaoferuje atrakcyjne wakacyjne destynacje. Oprócz 18 międzykontynentalnych kierunków w Afryce i Ameryce Północnej, Brussels Airlines planuje obsłużyć 60 tras krótko- i średniodystansowych, koncentrując się na gorących, wakacyjnych miejscach, takich jak Grecja, Portugalia i Hiszpania.

Począwszy od kwietnia 2021 r., Brussels Airlines będą stopniowo ponownie otwierać swoją europejską sieć. Pierwszymi trasami, które powrócą do sieci z Brukseli, będą Alicante, Ateny, Barcelona, Bilbao, Bolonia, Budapeszt, Katania, Faro, Gran Canaria, Heraklion, Kos, Kraków, Lizbona, Madryt, Malaga, Napoli, Nicea, Oslo, Porto, Praga, Rzym, Sztokholm, Tel Awiw, Teneryfa, Walencja, Wilno i Warszawa.

Waszyngton, DC i Nowy Jork (JFK) mają być obsługiwane od 14 czerwca 2021 r., Montreal dołącza do sieci 15 czerwca 2021 r. Linie Brussels Airlines będą również stopniowo zwiększać częstotliwość lotów do wszystkich afrykańskich miejsc docelowych, osiągając szczyt w połowie czerwca. , kiedy planowane jest codzienne oferowanie miejsc docelowych w Afryce Zachodniej: Abidżan (Wybrzeże Kości Słoniowej), Akra (Ghana), Banjul (Gambia) i Dakar (Senegal). W Afryce Środkowej i Wschodniej Douala i Yaounde (oba w Kamerunie), Kinszasa (Demokratyczna Republika Konga) i Entebbe (Uganda) również mają być serwowane codziennie. Od 15 czerwca 2021 roku Luanda będzie obsługiwana trzy razy w tygodniu. W porównaniu do dnia dzisiejszego tygodniowe częstotliwości w sieci międzykontynentalnej wzrosną trzykrotnie.

Mamy tez dobrą wiadomość dla wakacyjnych podróżników i osób często podróżujących z Brussels Airlines. Linia rozszerza program rozrywkowy na rejsach długodystansowych. W przyszłości pasażerowie wszystkich klas będą mieli możliwość oglądania najbardziej aktualnych produkcji filmowych i telewizyjnych oraz więcej dostępnych opcji.

Więcej informacji na stronie: brusselsairlines.com