Austrian Airlines rozszerza cyfrową weryfikację dokumentów związanych z koronawirusem

Cyfrowa weryfikacja dokumentów to idealne rozwiązanie, aby spokojnie i zgodnie z wymogami wjazdowymi rozpocząć wakacje.

Cyfrowa weryfikacja dokumentów to idealne rozwiązanie, aby spokojnie i zgodnie z wymogami wjazdowymi rozpocząć wakacje. W Austrian Airlines, ta bardzo praktyczna usługa jest już dostępna na wszystkich rejsach do Belgii, Danii, Egiptu, Francji, Niemiec, Grecji, Włoch, Holandii, Norwegii, Hiszpanii, Szwecji, Szwajcarii i Ukrainy.

Szybko, łatwo, cyfrowo!

W tych trudnych czasach wszyscy chcą, aby czas spędzony na lotnisku był jak najkrótszy. Można to osiągnąć dzięki dobremu przygotowaniu: przed odlotem mogą Państwo przesłać online swoje dokumenty , takie jak wyniki testu Covid-19 lub formularz zgłoszeniowy. Przewoźnik sprawdzi czy wszystko jest kompletne i poinformuje o tym.

Udział w weryfikacji online dokumentów wjazdowych zgodnie z odpowiednimi przepisami dotyczącymi koronawirusa w kraju docelowym jest dobrowolny. Mogą Państwo również nadal okazać swoje dokumenty kontroli na lotnisku.

Korzyści dla Państwa:

-Jeszcze przed przybyciem na lotnisko -pewność, że spełnione zostały wymogi dotyczące wjazdu. W przypadku braków lub niekompletności dokumentów zostaną Państwo szybko i odpowiednio wcześnie poinformowani. -Oszczędność czasu podczas kontroli dokumentów na lotnisku.

W zależności od celu i trasy podróży obowiązują różne przepisy. Dlatego też należy wcześniej zapoznać się z wymaganiami dotyczącymi wjazdu i potrzebnymi dokumentami. Więcej informacji na stronie:austrian.com