22 nowych kierunków na lato 2021!

W ostatnich dniach linie Air France opublikowały swoją siatkę połączeń na zbliżający się okres wakacyjny.

W ostatnich dniach linie Air France opublikowały swoją siatkę połączeń na zbliżający się okres wakacyjny. W ofercie przewoźnika znajdzie się w sumie 80 kierunków sezonowych, z czego aż 22 stanowić będą zupełnie nowe trasy krajowe i międzynarodowe.

Wszystkie trasy sezonowe uzupełnią już obowiązującą i równie bogatą siatkę regularnych lotów Air France. Wśród najnowszych propozycji od przewoźnika znajdą się loty z Paryża CDG do Tangeru i Agadiru w Maroku, Monastyru w Tunezji, Las Palmas na Wyspach Kanaryjskich oraz na trzy wyspy: Maltę oraz greckie Korfu i Rodos. Wszystkie te połączenie wystartują 5 lipca br. Air France urozmaici swoją ofertę również z drugiego paryskiego lotniska Orly, skąd będzie można udać się do Bari we Włoszech, Algieru w Algierii i na hiszpańską Ibizę. Z kolei z lotniska w Marsylii linia rozpocznie operować do Katanii we Włoszech oraz na Korfu w Grecji. Ostatni szereg nowości obejmie Niceę i loty znad Lazurowego Wybrzeża do dwóch stolic: Londynu i Tunisu.

Poza 14 rotacjami międzynarodowymi przewoźnik uruchomi także 8 połączeń krajowych. Będą to loty z Paryża CDG do Ajaccio, Bastii, Calvi oraz Figari. Wszystkie te kierunki znajdują się na Korsyce na Morzu Śródziemnym. Z Perpignan w południowej Francji będzie można polecieć do Brestu, Strasburga i Nantes. Szeroką ofertę w granicach Francji uzupełni trasa ze znajdującego się blisko granicy z Hiszpanią i położonego nad Zatoką Baskijską Biarritz do Caen w Normandii.

Więcej informacji na stronie: airfrance.pl